Sur Çelik’ten kapılara sıra dışı renkler!

06.06. 2014


Yenilikçi tasarımlarıyla evinize değer katan Sur Çelik Kapı sıradışı tasarım ve güvenliğin bir arada sunulduğu Woodlam ile tarzınızı kapınıza yansıtın.


Sur Çelik Kapı'nın Woodlam serisi rustik kırmızı, lacivert, fuşya, yeşil ve turuncu renkleriyle dikkat çekiyor.


Güvenliğin tasarımı ile evleri koruma altına alan Sur Çelik Kapı, Woodlam serisinde ahşap ve metalin eşsiz uyumuyla kapılara hareketlilik kazandırıyor. Woodlam serisi, dikey ve yatay metal çizgilerle hareketlilik kazanan ahşap yüzeyde kapının orta ve alt kısmında kullanılan geniş mat metal kemerler sayesinde modern bir görünüm elde ediliyor.


Renkli tasarımı ve güvenlik özellikleriyle etkili bir duruş sergileyen Woodlam, evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz sade tasarımıyla fark oluşturuyor. Woodlam serisinde 14'lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.


Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile çelik kapı sektöründe farklılık sunan Sur Çelik Kapı, güvenlik özellikleriyle dünyada öncü durumda. EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip Sur Çelik Kapı hırsızlığa karşı verdiği garanti ile dikkat çekiyor.