Sur Çelik Kapı’nın Yeni Modeli: Dooroti

10.03. 2014


Yenilikçi tasarımlarıyla evinize değer katan Sur Çelik Kapı, Dooroti ile geleneksel İtalyan ceviz renginin sıcaklığını kapınıza taşıyor. Tasarım ve güvenliğin bir arada sunulduğu Dooroti ile tarzınızı kapınıza yansıtma imkânı sunuyor.


Sur Çelik Kapı, Dooroti için özel olarak tasarlanan 3 boyutlu kapı kolu ile fark yaratıyor. Alışılagelmişin dışında kapı tasarımıyla birebir bütünleşen kol ile şık görünümün yanı sıra fonksiyonellik dikkat çekiyor.


Dooroti ile ahşap ön planda

Dooroti modelinde doğal modern görünümü eşit yatay çizgilerle hareketlilik kazanırken İtalyan ceviz renge sahip ahşap kısımları ile sade bir görünüm elde ediliyor. Dooroti, kapınızda doğal ahşabın büyüsüyle şık bir karşılama yapabilirsiniz.


Doğal tasarımı ve güvenlik özellikleriyle etkili bir duruş sergileyen Dooroti, evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz zamansız tasarımıyla fark yaratıyor. Dooroti serisinde 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.


Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile çelik kapı sektöründe fark yaratan Sur Çelik Kapı, güvenlik özellikleriyle dünyada öncü durumda. EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı unvanına sahip Sur Çelik Kapı hırsızlığa karşı verdiği garanti ile dikkat çekiyor.