ÇELİK KAPIDA GÜVENLİĞİN SİMGESİ SUR, YENİ ÜRÜNLERİYLE YAPI FUARI'NDA

06.05. 2014


Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile çelik kapı sektöründe fark oluşturan Sur Çelik Kapı, yeni ürünleriyle Yapı Fuarı’nda yerini aldı.


Sur Çelik Kapı, güvenlik özellikleriyle dünyada öncü durumda. EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip Sur Çelik Kapı projelere özel hırsızlığa karşı verdiği garanti ile dikkat çekiyor.


6 - 10 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Yapı Fuarı'nda Sur Çelik Kapı, her yıl olduğu gibi bu yıl da en yeni ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak. Çelik kapı sektöründe en çok patente sahip firma olan Sur Çelik Kapı fuarda patentli 7 yeni modeli ve geliştirdiği yeni özellikleri sergileyecek.


Sur, beyaz ve ahşabın mükemmel uyumunun tasarımlara taşıdığı yeni modelleri Fama, Adonis, Mergen, Aura ve Neria ile huzurun rengini kapınıza yansıtıyor. Sur Çelik Kapı'nın geçtiğimiz yıl sektöre kazandırdığı cam ve taş yüzeyli çelik kapı modelleri yeni yüzleri Massive Glass ve Stone Glas Sur standında yerini alacak.


Yenilikçi tasarımlarıyla evinize değer katan Sur Çelik Kapı, sıradışı tasarım ve güvenliğin bir arada sunulduğu ürünleri ile tarzınızı kapınıza yansıtma imkanı sunuyor. Güvenliğin tasarımı ile evleri koruma altına alan Sur Çelik Kapı, tüm ürünlerinde 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.