Artık 'Taş Kapı' Moda

01.06. 2013


Çelik kapı markası Sur, ev dekorasyonunda doğal dokunuşları tercih edenler için doğal taş kullanılarak ürettiği "Taş Kapı"yı sunuyor.

Artık 'Taş Kapı' moda
Taşın, ahşap ve alüminyumla uyumlu bir şekilde kullanılarak doğal görünümün oluşturulduğu Sur Taş Kapı ile doğal görünümü yaşam alanlarına taşımak mümkün oluyor. Antrasit renkte doğal taş kullanılarak üretilen "Taş Kapı" çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkarak doğallığa kapı açıyor. Tasarım ve yüksek güvenliğin ön planda olduğu "Çelik Kapı Taş" serisinde 14'lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenliği en üst düzeyde sağlanıyor. Doğal taş kullanılarak üretilen seride kapı kasası ve pervazları çelik üzerine düz tip alüminyum giydirilerek bütünlük sağlanıyor.
Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Sur Çelik Kapı, kapısında doğal şıklık arayanlar için Taş serisini sunuyor.

SUR ÇELİK KAPI BAYİLİK VERİYOR
Çelik kapı sektöründe yeniliklerin öncüsü olan Sur Çelik Kapı, büyüme grafiğini sürdürmeye devam ederken kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara cazip bayilik fırsatlarının kapılarını açıyor.
Dünyada hırsızlığa karşı garanti veren ilk ve tek çelik kapı markası Sur Çelik Kapı, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar için hazırlamış olduğu özel bayilik seçenekleri ile iş sahibi olma fırsatı oluşturuyor. Sunduğu yenilikçi ürünlerle sektörde adından sıkça söz ettiren Sur Çelik Kapı yatırımcılara sunduğu bayilik şartları arasında detaylı eğitim, kiralama yönlendirmesi, görsel destek, lokasyon seçimi, reklam ve halkla ilişkiler, insan kaynakları, bayi destek birimleri gibi birçok avantaj yer alıyor.