Sur Çelik Kapı Dünyanın İlk Cam Yüzeyli Çelik Kapısını Üretti

01.08. 2013


Sur Çelik Kapı Cam Serisi ile çelik kapıyı yeniden yorumladı. Şirket, dünyanın ilk cam yüzeyli çelik kapısını üretti. Camın, çelik ve alüminyum malzemelerle uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümün oluşturulduğu Sur Cam Kapı, yaşam alanlarına değişik bir bakış açısı katmayı hedefliyor. Siyah, beyaz ve antrasit renk alternatifleriyle üretilen 'Cam Kapı' çelik kapıda alışıldık tasarım kalıplarının dışına çıkıyor.
Sade ve parlak görünümüyle dikkat çeken Cam Çelik Kapı, evde şıklığı kapıdan başlatmayı amaçlıyor.
Tasarımın yanı sıra yüksek güvenliğin ön planda olduğu Cam Serisi'nde 14'lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Gövdede temperli cam kullanılarak üretilen seride, kapı kasası ve pervazlara çelik üzerine düz tip alüminyum giydirilerek cam ile bütünlük sağlanıyor.
Hırsızlığa karşı 5 yıl garanti Çelik kapı sektöründe dünyada ve Türkiye'de en çok patente sahip marka olan Sur Çelik Kapı bir ilke imza atıyor. Dünyada ilk kez hırsızlığa karşı garanti veren çelik kapı markası Sur, 'konut projelerine özel, hırsızlığa karşı 5 yıl garanti' ayrıcalığı sunuyor.