Stoneart Kapı

01.10. 2013


Sur Çelik Kapı, ev dekorasyonunda doğal dokunuşları tercih edenler için doğal taş ve cam kullanarak ürettiği "Stoneart"ı sunuyor. Doğal taş ve camın bir arada kullanıldığı Stoneart villa kapısı, dış mekanın tüm zorlukları düşünülerek tasarlandı.
Sur Çelik Kapı, yenilikçi ürünlerine Stoneart ile bir yenisini ekledi. Stoneart çelik kapılarda taş ve camın birlikte kullanımının yanı sıra çelik üzerine alüminyum giydirme ile her türlü hava şartına karşı dayanıklı hale geliyor. Böyle dış mekan kapılarında en sık karşılaşılan korozyon problemini doğal malzemelerle çözülüyor. Dış mekan kapılarının kullanım sürelerini uzatıyor.
Taş, cam ve alüminyum malzemelerin uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümün oluşturulduğu Stoneart, yaşam alanlarına eşsiz bir bakış açısı katıyor.
Siyah, beyaz ve antrasit renk alternatifleriyle üretilen "Stoneart" çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkarak yeniliğe kapı açıyor. Mat ve parlak uyumuyla dikkat çeken Stoneart, evinizde şıklığı kapıdan başlatıyor.
Tasarımın yanı sıra yüksek güvenliğin ön planda olduğu Stoneart'ta 14'lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.
Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Sur, kapısında asil şıklık arayanlar için Stoneart'ı sunuyor.