HaberlerGERİ DÖN

Sur Çelik Kapı'dan, hırsızlığa karşı garanti! | Emlak Sayfası

Sur Çelik Kapı, hırsızlığa karşı garanti verdiklerini açıkladı.

Çelik kapının en güvenilir markası Sur Çelik Kapı ile evler artık hırsızlara karşı daha güvenli hale geliyor. Sur Çelik Kapı zorlama, darbe ve kuvvet uygulanarak yapılan müdahaleler sonucu, açılan kapılar için tazminat ödeme garantisi veriyor.

Bankalar, askeri binalar ve NASA gibi güvenliğin son derece önemli olduğu yerlerde de tercih edilen Sur Çelik Kapı ile evler artık daha güvenli. Eğer kapınız zorla açılırsa Sur Çelik Kapı tazminat ödemeyi kabul ediyor. 

'Biz çelik kapıcı değiliz, aile korumacıyız. ' diyen Astaş şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı  Yalçın Pekgüzel birçok ilke imza atarak Türkiye’de  ilk kez kendilerinin çelik kapılarına uluslararası yangın testini yaptırdıklarını ve  uluslararası Euro Norm ENV 1627 testini ilk yaptıran Türk firması olduklarını belirtti.. Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı” bizim kapımız kilit bölgesinde bu en yüksek standardı geçmiş ve sonuç alınmış bir kapıdır. Bundan dolayı biz “dünyanın en güvenli çelik kapısı” olduğumuzu söylüyoruz” diye konuştu.

 Pekgüzel, garantinin geçerli olabilmesi için Sur Çelik kapının yetkili satıcısından, fatura karşılığı alınmış olması ve kapı montajının yetkili satıcı tarafından ya da aynı satıcı tarafından yetkilendirilmiş teknik elemanlar tarafından yapılmış olmasının yeterli olduğunu belirtti.