HaberlerGERİ DÖN

Sur Çelik, otel yatırımı için harekete geçti! | turizmdebusabah

Sur Çelik Kapı, ürettikleri mobilyaları ve kapıları sergileyeceği bir otel inşa edeceğini duyurdu. Firma, oteldeki odaları ürettikleri mobilya ve kapılarla donatarak müşterilere hem tatil hem de ürünleri test ettikten sonra sipariş verme imkanı sunmayı planlıyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel konuyla ilgili olarak, "Şirketimiz bünyesinde çelik kapı ve mutfak-otel mobilyaları üreten iki fabrikamız var. Her iki tesisin üretimini showrooma dönüştürmek için otel yatırımına girmeye karar verdik" dedi.

Bugün'den Emine Açar'ın haberine göre, Aydın'da şirket bünyesindeki 6 dönüm arsa içinde konumlanacak olan otel, 9 milyon liralık bir yatırımla yükselecek. Toplam 100 odadan oluşacak otelde odalar ve kapılar birbirinden farklı olacak. İnşaata 2 ay içinde başlanacak.

Yapılacak otelde dünyanın her yerinden hedef müşterileri misafir edeceklerini belirten Pekgüzel, "Türkiye genelinde ise belli aralıklarla yurt ve otel konseptinde inşaatlara imza atan müteahhitlerimizi Aydın'a davet etmeyi ve yaptıklarımızı daha net görebilmeleri için özel turlar düzenlemeyi planlıyoruz. Yatırımcılar odalarımızda kalarak hem mobilyalarımızın fonksiyonelliğini test edecekler hem de tatil yapacaklar. Otel odalarının kapıları da kendi üretimimiz olacak" bilgisini verdi.