HaberlerGERİ DÖN

Sur Çelik Kapı, Yeni Ürünleriyle Yapı Fuarı'nda

Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile sektöründe fark yaratan ve güvenlik özellikleriyle dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip Sur Çelik Kapı, yeni ürünleriyle 21-25 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Yapı Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor.

Çelik kapı sektörünün yenilikçi markası Sur Çelik Kapı, 21-25 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Yapı Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da en yeni ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturuyor.

Çelik kapı sektöründe en çok patente sahip firma olan Sur Çelik Kapı, fuarda on üç kapı modeliyle yer alıyor. Uluslararası tasarımcı Ece Deniz Toros ve Sur Çelik Kapı’nın tasarım ekibinin hazırladığı beş yeni model de fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Sur Çelik Kapı, beyaz ve ahşabın mükemmel uyumunu tasarımlara taşıdığı modelleri FAMA, ADONİS, MERGEN ve AURA, ikiz gövdeli modeli NOBEL, şık tasarımıyla farklı bir duruş sergileyen DOOROTİ, taş yüzeyli çelik kapı modeli STONE GLASS, Ece Deniz Toros’un tasarladığı ANJELİN, LORİS ve ilk kez tanıtacağı beş yeni modeli ile birlikte Yapı Fuarı standındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Yapı Fuarı’yla ilgili konuşan Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, ‘’ Türk yapı sektörünün en önemli iş zirvesi olarak gördüğümüz bu fuarda yer almaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Fuarda, Tasarımda uluslararası bir isim olan Ece Deniz Toros ve kendi tasarım ekibimizin katkılarıyla hazırladığımız yeni modelleri de ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız. Sur Çelik Kapı olarak ‘Tasarım Yılı’ ilan ettiğimiz 2015’te, fark yaratan tasarımlarımızı görmek isteyen herkesi standımıza bekliyoruz.’’ Diye konuştu.